طبق درخواست موسسه دارالاکرام از معاونت فرهنگی شهرداری جهت همکاری با موسسه برای پیشبرد اهداف موسسه

جناب حجت الاسلام والمسلمین سید احمد طباطبایی نژاد به همراه آقای بستان از موسسه بازدید به عمل آوردند .

در این جلسه مدیر موسسه گزارش عملکرد موسسه را همراه با پاورپوینت  به اطلاع رساند در ادامه آقای دهشیری گفت ، طبق اصل هشتم منشور دارالاکرام  وظیفه ما شناسایی استعداد ها و توانمندی های ویژه و بلقوه دانش آموزان و دانشجویان بورسیه و تلاش ، همراهی و برنامه ریزی برای رفع موانع رشد آن می باشد.

ایشان افزودند در این مسیر که گام برداشته ایم و هدف مان کاهش آسیب های اجتماعی و ترویج سبک زندگی سالم و شور نشاط دانش آموزان و خانواده هایشان می باشد.

که برای رسیدن به این هدف نیاز به آموزش درست و بنیادی داریم که در این مسیر سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری می تواند بخشی از نیاز های این دانش آموزان به فضای آموزشی و برپایی اردو های فرهنگی و آموزشی در فضای شاد و پر شور  را فراهم نماید.

در ادامه  حجت الاسلام والمسلمین سید احمد طباطبایی نژاد معاون فرهنگی ضمن تقدیرو تشکر از عملکرد موسسه دارالاکرام که کار خاص و منحصر به فرد است  به لزوم همکاری با این موسسه اذعان داشتند و قرار شد تفاهم نامه ای در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی و ترویج سبک زندگی سالم ایجاد شود.همچنین در پایان آقای بستان به ارائه گزارشاتی از سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری پرداختند.

 

با ما در ارتباط باشید:
☎️۰۲۵۳۷۸۴۱۷۵۹
☎️۰۲۵۳۷۸۴۱۷۶۹

داخلی ۱۰۳

شبکه های اجتماعی ما:

✅https://bemehrbani.com/album/roll/page/1/p/19/c/294
✅https://Bemehrbani.com
✅https://Instagram.com/bemehrbani.qom