اردوی فرهنگی و تفریحی با حضور تعدادی از دانش آموزان بورسیه در بام تهران در روز چهارشنبه ۱۷ مرداد ۹۷ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، در این برنامه  یک روزه که از ساعت ۱۶ الی ۲۲ به طول انجامید تعدادی از دانش آموزان ممتاز بورسیه شعبه تهران پیاده روی تا ایستگاه شماره یک توچال و تله سیژ را تجربه نمودند و در حین مسیر از آنها توسط همیاران موسسه پذیرایی انجام می شد.

در این برنامه دانش آموزان با وسایل کوهنوردی حرفه ای و نحوه ی کوهپیمایی کوهنوردان، آشنا شدند و لذت پیاده روی دست جمعی در هوای پاک به همراه اعضای خانواده و دوستان را در یک روز به یاد ماندنی برای خود و موسسه به یادگار گذاشتند.

لازم به ذکر است برنامه ها و اردوهای فرهنگی و تفریحی توسط موسسه دارالاکرام درسطح کلیه دانش آموزان و برای اوقات فراعت آنها در نظر گرفته می شود تا علاوه بر تجدید روحیه آنها، بستری جهت فعالیت  به صورت گروهی و همکاری با موسسه را در خود رشد دهند.

 

موسسه دارالاکرام از سال ۱۳۸۰ در حوزه حمایت از تحصیل کودکان مستعد بازمانده از تحصیل و در معرض ترک تحصیل و با داشتن ۹ شعبه فیزیکی در شهر های مختلف کشور، حمایت می کند و هم اکنون در حدود ۳۰۰۰ دانش آموز را تحت حمایت خود دارد.

این موسسه در کنار اعطای بورسیه تحصیلی خدمات آموزشی، فرهنگی، بهداشتی و درمانی و … را به دانش آموزان ارائه می دهد و هم اکنون با رویکرد به روز رسانی فعالیت های خود و گسترش کمی و کیفی این فعالیت ها اقدام به راه اندازی سامانه نرم افزاری به مهربانی bemehrbani.ir نموده است.

پیش بینی می شود: با استفاده از نرم افزار به مهربانی امکان استفاده از محتوای آموزشی بر بستر اینترنت برای دانش آموزان تحت حمایت فراهم خواهد شد.