وزیر آموزش و پرورش خطاب به مسئولین دارالاکرام : ” شما شرکای اصلی ما در اجرای طرح آبا هستید”

در دیدار جمعی از مسئولین دارالاکرام با دکتر حاجی میرزایی، وزیر محترم آموزش و پرورش که صبح روز یکشنبه بیستم مهرماه صورت گرفت، وی ضمن تشکر و قدردانی از خدمات موسسه دارالاکرام و برخورداری از نگاهی عمیق به جامعه از این دیدار ابراز خرسندی نمود و دیدگاه دارالاکرام را در این زمینه الهام بخش توصیف کرد.

دکتر حاجی میرزایی روند تفکیک حامی از بانی و بورسیه تحصیلی دانش آموزان از هزینه ها را کار ارزشمندی خواند و اظهار داشت که دارالاکرام گروکشی نمی کند.

وی پس از آشنایی با قابلیت های سامانه آنلاین به مهربانی، اشتیاق خود را برای مراجعه و عضو شدن در آن نیز اعلام کرد. وی هم چنین تاکید دارالاکرام بر رشته های فنی و حرفه ای را نشان ماهیت کار خوب آن موسسه دانست.

وزیر آموزش و پرورش ضمن قدردانی از فعالیت ها و خدمات دارالاکرام که طی این سال ها گمنام و به دور از دغدغه های پیرامون به فعالیت پرداخته است، از این دیدار باری دیگر ابراز خرسندی نمود.
دکتر حاجی میرزایی هم چنین تصریح کرد که شما شرکای اصلی ما در طرح آبا هستید و به کمک شما هرچه بیشتر خواهیم توانست این طرح را پیش ببریم.
مشروح دیدار را می‌توانید از طریق لینک زیر دنبال کنید. (https://darolekram.com/wp-content/uploads/2020/10/329A7567-min-1-scaled.jpg)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال نمایید :

T.me/Darolekram
Bemehrbani.com
Instagram.com/bemehrbani