دهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی از سوم لغایت ششم دیماه 98 در مجتمع شهید عظیمی بابلســر برگزار گردید.
از منظر آسیب شناختی، بی تفاوتی در جامعه نوعی بیماری اجتماعی شناخته می شود، همان گونه که در نقطه مقابل آن، هرگونه اعتلای اجتماعی و نوع دوستی در حیات فردی و اجتماعی، نشانه پویایی و سلامت اجتماعی است. حالا که وجود برخی مشکلات اجتماعی، سیاسی و اقتصادی زمینه ای را برای افزایش بی تفاوتی اجتماعی مهیا کرده است، بد نیست، ما کمی دوربین را به سمت خود برگردانیم و سهم خود را برای بالا بردن اعتنای اجتماعی (فارغ از همه مشکلات موجود) ببینیم. با هماهنگی هایی که با هیات نابینایان استان فارس جهت یک رابطه دوسویه با نام و نشان دارالاکرام (شناخت بیشتر فوتبال پنج نفره نابینایان و معــرفی دارالاکرام به جامعه نابینا)پــا به این مسابقات گذاشتند.
تیم منتخب فارس حامی موسسه دارالاکــرام با کسب مقام قهرمانی در این دوره جهت مشارکت اجتماعی و مسولییت پذیری به آینده ی بهتر و پایدارتر اعلام آمادگی کردند.
جناب آقای مظلومی (رییس فدراسیون نابینایان ایران)و جناب آقای فلفلی(سرمربی تیم ملی فوتبال نابینایان)که جهت توزیع مدال در مراسم اختتامیه حضور داشتند ،ضمن تبریک جهت قهرمانی ؛ از همکاری با موسسه دارالاکرام تشکر و قدردانی نمودند.
#مسابقات_قهرمانی
#موسسه_دارالاکرام
#فوتبال
#نابینایان
#تیم ملی
#تیم_ملی
#پارالمپیک
#تیم منتخب_فارس
#ایران