افتتاح دهمین شعبه موسسه دارالاکرام در شهر جیرفت استان کرمان

در هفدهمین سالگرد تاسیس موسسه دارالاکرام دهمین شعبه ، با هدف اعطای بورسیه تحصیلی به کودکان بی سرپرست در شهر جیرفت، آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی، هفده سال از آغاز حضور دارالاکرام در حمایت از تحصیل کودکان و نوجوانان مستعد در کشور می‌گذرد؛ حضوری که از خواست و اراده بزرگ  انسان های مهربان منشأ گرفته و در گذر سال‌ها توانسته از پشتوانه اشخاص حقوقی و حقیقی بزرگ دیگری نیز بهره‌مند شود و با وجود تمام فراز و نشیب‌ها در طول این مدت، بیش از 3000 مشتاق تحصیل را در سراسر کشور با حمایت خیرین و نیکوکاران مورد حمایت خود قرار دهد .

پروردگار سبحان را سپاس می گویم تا در پرتو عنایاتش در جشن هفدهمین سالگرد تاسیس به منظور توسعه همه جانبه جهت حمایت از دانش آموزان محروم از تحصیل یا در صدد ترک تحصیل، روز چهارشنبه مورخ 21 آذرماه 1397  دهمین شعبه دارالاکرام، در استان کرمان شهرستان جیرفت، افتتاح گردد.

در این آئین که مقامات دولتی و خصوصی، فرهیختگان علمی و دانشگاهی، بانیان و خیرین نیکوکاران و مديران ارشد دارالاکرام  نیز حضور داشتند، طی مراسمی شعبه جیرفت موسسه فرهنگی دارالاکرام افتتاح شد.

سخنرانی مقام های عالی رتبه دولتي و مسئولان شهر جیرفت و مدیران ارشد دارالاکرام و افتتاح رسمی شعبه، از جمله برنامه هايی بود که در اين مراسم اجرا شد.

لازم به ذکر است در این شعبه در حال حاضر 80 دانش آموز را به تصویب رسانده و با مددکار حرفه ای و یا رشته مرتبط توسط دارالاکرام حامی دار شدند و قدم اول جهت فعالیت برداشته شد.

لذا این موفقیت و اتفاق مهم را  به حضور یکایک اعضای خانواده بزرگ  موسسه دارالاکرام اعم از اعضای هیئت مدیره، هیئت امنا،  حامیان و بانیان محترم ، کارکنان گرامی و خانواده‌های  تحت پوشش  و مردم شریف  استان کرمان، صمیمانه تبریک و شادباش عرض نموده و از درگاه قادر متعال، برای همگی آن‌ها سلامتی و بهروزی و پیروزی‌های هرچه بزرگ‌تر را آرزومندیم

این بار نیز در ادامه این مسیر پرامید می کوشیم تا در کنار همدیگر با لطف همیشگی خدای بی همتا و با کمک همکاران، حامیان وخیّرین عزیز، با اتحاد، همدلی و وفاق ميثاق ببندیم تا لحظه‌اي از خدمت و تلاش صادقانه به دانش آموزان مشتاق و محروم، دست بر نداريم.

افتتاح دهمین شعبه موسسه دارالاکرام در شهر جیرفت استان کرمان

افتتاح دهمین شعبه موسسه دارالاکرام در شهر جیرفت استان کرمان

 


موسسه خیریه و عام المنفعه دارالاکرام که بیش از ۱۷ سال است در حوزه حمایت از تحصیل کودکان با توجه به کرامت ذاتی انسان‌ها فعالیت می‌کند. این موسسه با داشتن 11 شعبه فیزیکی در کشور، بیش از ۳۰۰۰ دانش‌آموز را تحت پوشش داشته و با راه‌اندازی سامانه به مهربانی چند هدف بزرگ که شامل دسترسی به مناطق دوردست، شفافیت مالی و اطلاعاتی، افزایش مشارکت اجتماعی و ارائه خدمات آموزشی، فرهنگی، بهداشتی و درمانی، معیشتی و اشتغال‌زایی را دنبال می کند.

سامانه آنلاین به مهربانی bemehrbani.ir که از سال ۱۳۹۶ رونمایی گردید و به مدت دو سال از تولید آن زمان برده است، امکان حمایت از دانش‌آموزان سراسر کشور را فراهم کرده است. به این ترتیب که از طریق هم‌افزایی بدون نیاز به هزینه‌های تاسیس موسسه خیریه و شعب جدید از طریق برقراری ارتباط با افراد بومی معتمد در شهرهای مختلف دانش‌آموزان واجد شرایط شناسایی و در سامانه معرفی می‌شوند.

علاقمندان می توانند جهت هرگونه کسب اطلاعات بيشتر، مساعدت و همکاری با شماره  88707456 _021 تماس حاصل کنند.