Skip to content

بزرگداشت سالروز ولادت امامان و معصومین در خیریه دارالاکرام

شعبه ی قم :

جشن میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر موسسه دارالاکرام قم در حرم مطهر مضرت معصومه (س)

به نام خداوند لطف و کرامت
به مناسبت ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها، همایش ویژه مادران و دختران موسسه خیریه دارالاکرام حضرت ابوالفضل (ع) در روز پنجشنبه مورخ دوازدهم خرداد، در حرم مطهر حضرت معصومه (س) سالن اجتماعات آستانه مقدسه با حضور ٢۵٠ نفر و با اجرای گرم و شیوای آقای باقری مجری توانمند صدا و سیما و مداحی برادر عزیز آقای محمودنژاد با مسابقات شیرین همراه با جایزه برای دانش آموزان و همچنین به همراه پذیرایی برگزار گردید.
در این جلسه که دو نفر از اعضاء شورای راهبردی حضور داشتند، به ٨ نفر از دانش آموزان ممتاز حواله ۵ دستگاه کامپیوتر و٣ دستگاه تبلت اهداءگردید.

موسسه دارالاکرام شعبه استان قم


شعبه ی جهرم :

جشن ولادت حضرت زهرا(س)

به مناسبت میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و روز مادر، جشن باشکوهی در فضای باز، برگزار شد.

در این مراسم نزدیک به 800 نفر از خانواده های دارالاکرام و شهروندان عزیز حضور داشتند و از 14 مادر نمونه به نمایندگی از همه مادران دارالاکرام تقدیر شد.

سپاسگزاری مدیر، متن خوانی یکی از دانش آموزان، اجرای نمایش های رزمی و اهدای جوایز از برنامه های این جشن بود.

تشکر ویژه داریم از گروه فرهنگی «حیدر کرار» که با همیاری و مدیریت ایشان، روز شادی به خانواده های ما هدیه شد.

۴۰۰/۱۱/۰۹
حوزه فرهنگی مؤسسه دارالاکرام

به مناسبت میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و روز مادر، جشن باشکوهی در فضای باز، برگزار شد.

در این مراسم نزدیک به 800 نفر از خانواده های دارالاکرام و شهروندان عزیز حضور داشتند و از 14 مادر نمونه به نمایندگی از همه مادران دارالاکرام تقدیر شد.

سپاسگزاری مدیر، متن خوانی یکی از دانش آموزان، اجرای نمایش های رزمی و اهدای جوایز از برنامه های این جشن بود.

تشکر ویژه داریم از گروه فرهنگی «حیدر کرار» که با همیاری و مدیریت ایشان، روز شادی به خانواده های ما هدیه شد.

۴۰۰/۱۱/۰۹
حوزه فرهنگی مؤسسه دارالاکرام


جشن میلاد حضرت معصومه(س) با حضور دانش آموزان دختر جهرم


به مناسب میلاد حضرت معصومه(س) جشن با حضور دانش آموزان دختر جهرم برگزار شد

مراسم میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر  با حضور 40 نفر از دانش آموزان دختران موسسه دارالاکرام در شهر جهرم درمحل کافه الف وابسته به موسسه ، در تاریخ 13 تیر 98  برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ، درابتدای این مراسم مدیرموسسه دارالاکرام در شهر جهرم سرکارخانم واثقی ضمن تبریک به مناسبت ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) نکاتی آموزنده پیرامون این روز فرخنده برای دختران بیان کردند .

برنامه ها با قرائت قران و سپس با سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد و در ادامه سخنرانی شیخ مصلی نژاد ، مولودی خوانی ، کلیپ، ودر پایان با پذیرایی وشام به پایان رسید  همچنین به رسم یادبود به کلیه دانش آموزان دختر هدایایی از طرف موسسه اهدا شد.

به مناسب میلاد حضرت معصومه(س) جشن با حضور دانش آموزان دختر جهرم برگزار شد


برگزاری جشن میلاد پیامبر مکرم اسلام در شهر جهرم


برگزاری جشن میلاد پیامبر مکرم اسلام در شهر جهرم

به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام صادق(ع)  جشن باشکوهی با حضور خانواده های دانش آموزان بورسیه و نیکوکاران  موسسه دارالاکرام در شهر جهرم، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، به همت موسسه دارالاکرام جهرم مراسم جشن ولادت پیامبر اکرم(ص) وامام جعفر صادق (ع) در تاریخ 97/09/04 با حضور خانواده های دارالاکرام  وجمعی از همیاران، مددکاران وحامیان در تالار فردوسی شهرستان جهرم برگزار گردید.

شایان ذکر است در این مراسم  پس از قرائت قرآن، برنامه های شاد چون مولودی، سرود، نمایش طنز  برای حاضرین در مراسم اجرا و  در ادامه شعر خوانی توسط یکی از دانش آموزان برتر موسسه

همچنین در پایان مراسم از دانش آموزان ممتاز وبرتر در رشته های مختلف تجلیل به عمل آمد.

 

برگزاری جشن میلاد پیامبر مکرم اسلام در شهر جهرم


جشن ولادت حضرت فاطمه(س) در جهرم

هم زمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر در تاریخ  18 اسفندماه 96 جشنی در محل موسسه داالاکرام در شهرستان جهرم برگزار شد.

در این جشن که با حضور دانش آموزان و خانواده هایشان، حامیان، بانیان ، مددکاران و همیاران  موسسه برگزار شد، برنامه های شاد و متنوعی برای فرزندان دارالاکرام  اجرا شد. دراین برنامه  دانش آموزان شاخه های گل را به مادران خود تقدیم کردند. یکی از دانش آموزان موسسه و همراهش نیز صحنه های نمایشی ازورزش کاراته را برای میهمانان اجرا کردند.در این برنامه حدود 50 نفر از دانش آموزان دارالاکرام سرود زیبایی با موضوع وطن را اجرا کردند.همچنین دانش آموزان پوشاک نوروز را به همراه پک کامل لوازم التحریر و کارت هدیه دریافت کردند و در پایان به همراه خانواده هایشان شام را در محل موسسه دارالاکرام صرف کردند.

 


شعبه ی خمین :

برگزاری جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)

جشن میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)
و اهدای هدیه به دانش آموزانی هم نام با ایشان ، در دو نوبت
با رعایت پروتکل بهداشتی در شعبه خمین برگزار شد


برگزاری جشن سالگرد آغاز امامت حضرت مهدی (عج)

جشن سالگرد آغاز امامت حضرت مهدی (عج) در بیت تاریخی امام خمینی شهرستان خمین،با حضور 150 دانش آموز به همراه برنامه های متنوع در آبان ماه 98 برگزارشد و  به دانش آموزان هدایا و یاد بود مراسم اهدا شد.


شعبه ی تهران :

برگزاری جشن میلاد امام حسن (ع) همزمان با هفته کرامت در شعبه شهید مدنی دارالاکرام

در راستای اشاعه فعالیت های شعبه شهید مدنی و جذب حامی و همیار، مراسم جشنی به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) در شعبه جنوب و جنوب شرق (شهید مدنی) موسسه فرهنگی دارالاکرام حضرت ابوالفضل العباس (ع) برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شعبه شهید مدنی، این مراسم روز شنبه، 21 تیرماه همزمان با 14 ماه مبارک رمضان و سالروز ولادت امام حسن (ع) (آغاز هفته کرامت) با حضور جمعی از افراد شاخص و مسئولین موسسه دارالاکرام برگزار شد.

مراسم با قرائت قرآن کریم و ذکر صلوات آغاز شد. سپس آقای دکتر آقامحمدی، موسس شعبه جنوب، سخنانی در خصوص سالروز ولادت امام حسن (ع)، کریم اهل بیت و هفته کرامت ایراد نمودند. در ادامه جناب آقای متقی، مدیر عامل موسسه دارالاکرام، تاریخچه موسسه، اقدامات انجام شده، اهداف موسسه را ذکر نموده و در خصوص نحوه جذب بانی و همکاری با موسسه نکاتی را بیان نمودند. بعد از توضیحات ارائه شده، جمعی از حضار به بیان نظرات و سوالات خود از مسئولین موسسه پرداختند. حسن ختام جلسه، آقای دکتر هادی با ذکر احادیث و جملاتی در حوزه نیکی و نیکوکاری، به مجلس حال و هوای دیگری بخشیدند.ورزشکار سابق تیم ملی فوتبال، افشین پیروانی به نمایندگی از جامعه ورزشکاران در این مراسم حضور داشتند. در پایان مراسم، جمعی از حاضرین آمادگی خود را جهت همکاری با موسسه به عنوان حامی و همیار اعلام نمودند.


شعبه ی مشهد :

جشن امامت امام زمان (عج)

حضور دانش آموزان بورسیه مشهد در جشن آغاز امامت حضرت مهدی (عج)

به مناسبت 9 ربیع الاول و آغاز امامت حضرت مهدی (عج)، به همت یکی از همیاران موسسه دارالاکرام شعبه مشهد، روز چهارشنبه 10 دیماه جشنی در این خصوص با حضور 23 نفر از دانش آموزان بورسیه دختر و 3 همیار موسسه برگزار شد.

لازم به ذکر است این برنامه با اقامه نماز، مولودی خوانی و زیارت امام زمان (عج) همراه بود که در نهایت با پذیرایی و صرف نهار به اتمام رسید.


شعبه ی شیراز:

ضیافت خانواده های بورسیه دارالاکرام در آستانه میلاد رسول مهربانی/ تکریم در سایه مهر بانیان

به همت بانیان نیکوکار اولین ضیافت خانوادگی دانش آموزان بورسیه دارالاکرام-الفبای فردا شعبه گل نرگس شیراز در سالن پذیرایی طوبی و با حضور 60 نفراز دانش آموزان  و خانواده های آنان برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی دارالاکرام، مراسم ضیافت با صرف میوه، شیرینی و شام همراه با هدایای مناسب فصل به دانش آموزان و خانواده های آنها تا پاسی از شب به طول انجامید و در پایان وسیله ایاب و ذهاب جهت انتقال خانواده ها به منطقه سکونت فراهم گردید.

خاطر نشان می شود، دومین ضیافت، نیز در ظهر پنج شنبه  هفته جاری به همت بانیان نیکوکار انجام خواهد شد.