Skip to content

اهدای کتاب

شعبه ی شوش :

اهدای کتاب

با سپاس فراوان از زحمات و تلاش بی دریغ ستاد دارالاکرام به جهت اهدای ۲۵کارتن کتاب به منظور توزیع و ترویج فرهنگ کتاب خوانی جهت خلاصه نویسی به دانش آموزان شعبه شوش🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻


اهدای کتابهای کمک درسی قلم چی به دانش آموزان تحت حمایت موسسه دارالاکرام شعبه شوش


اهدای کتابهای کمک درسی قلم چی به دانش آموزان تحت حمایت موسسه دارالاکرام شعبه شوش


شعبه ی زاهدان :

اهدای کتاب به شعبه زاهدان

به لطف خدا و تلاش های بی دریغ ستاد دارالاکرام تهران و در راستای ترویج و ترغیب به مطالعه مفید تعداد 94 کارتن کتاب در گروهای سنی مختلف به منظور توزیع و خلاصه نویسی به شعبه زاهدان اهدا گردید.


اهدای 2000 جلد کتاب به موسسه دارالاکرام شعبه زاهدان

کتابخانه دارالاکرام شعبه زاهدان

به منظور ترغیب و تشویق مطالعه مفید این بار کمک های خیرین از ارزاق و پوشاک و … به اندیشیدن و فراگیری کتاب و کتابخوانی مبدل شد.

تا جایی که دکتر طاها خیر تهرانی تعداد دو هزار جلد کتب درسی، آموزشی، کنکوری و … به این موسسه اهدا کرد.


شعبه ی جهرم :

اهدای 1350 جلد کتاب و 3 کمد کتابخانه به مؤسسه دارالاکرام جهرم

از بانی محترم که تعداد 1350 جلد کتاب و 3 کمد کتابخانه به مؤسسه اهدا نمودند، سپاسگزاریم.

الحمدلله پس از این که از نیاز بچه ها به کتاب های غیر درسی صحبت شد، یک فعال فرهنگی این کتاب ها را در اختیار دانش آموزان ما قرار دادند.

هم اکنون ۵۷ دانش آموز کوشا در حوزه کتابخوانی داریم که پیوسته در حال مطالعه کتاب هستند و هر روز بر تعداد ایشان افزوده می شود.

تا توانی به جهان خدمت درویشان کن
به دمــی یا درمــی یا قلــمی یا قـــدمی

۹۹/۱۲/۰۱
امور فرهنگی مؤسسه دارالاکرام جهرم


شعبه ی خمین :

تحویل کتب اهدایی از کانون فرهنگی آموزش قلم چی

تعداد 111 جلد کتاب در تاریخ 99.7.30 از کانون فرهنگی آموزش قلم‌چی دریافت گردید و به صورت تدریجی بین دانش‌آموزان متقاضی در حال توزیع می‌باشد.

تعداد این کتاب‌ها به تفکیک مقطع تحصیلی به شرح ذیل می‌باشد:

1- در مقطع پنجم ابتدایی: 6جلد کتاب؛ 2ـ در مقطع ششم ابتدایی: 14 جلد کتاب؛ 3ـ در مقطع هفتم متوسطه: 8 جلد کتاب؛ 4ـ در مقطع هشتم متوسطه: 8 جلد کتاب؛ 5ـ در مقطع نهم متوسطه: 8 جلد کتاب؛ 6ـ در مقطع دهم متوسطه (فنی و نظری): 25 جلد کتاب؛ 7ـ در مقطع یازدهم متوسطه (فنی و نظری): 27 جلد کتاب؛ 8ـ در مقطع دوازدهم متوسطه (فنی و نظری): 11 جلد کتاب.9-کتابهای جامع کنکور4 جلد


شعبه ی قم :

اهدا کتاب

به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، موسسه دارالاکرام در شهر قم با همکاری جمعی از همیاران و بانیان، اقدام به برگزاری جشن اهدای کتاب در سطح دانش آموزان بورسیه نمود.

به گزارش واحد روابط عمومی شعبه قم، این برنامه برای ترویج فرهنگ کتاب خوانی و با حضور تعدادی از خانواده ها و دانش آموزان بورسیه در تاریخ 29 آبان در محل موسسه برگزار شد. درابتدای مراسم، برنامه های شاد و آهنگ های کودکانه برای حاضرین اجرا و سپس سرکار خانم شیخ الاسلامی، همیار و بانی اهدای کتاب ها در خصوص کودکان، هفته کتاب و ضرورت مطالعه در جامعه مطالب ارزنده ای را بیان نمودند.

در انتهای مراسم کتاب هایی با مضامین آموزنده، داستانی و روایت امامان معصوم (ع) میان دانش آموزان و خانواده های آنها توزیع شد.

این برنامه با همت واحد آموزش دارالاکرام و همکاری برخی نهادهای فرهنگی و ناشرین حوزه کودک برپا شد.