برگزاری جشن میلاد امام حسن (ع) همزمان با هفته کرامت در شعبه شهید مدنی دارالاکرام

 

در راستای اشاعه فعالیت های شعبه شهید مدنی و جذب حامی و همیار، مراسم جشنی به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) در شعبه جنوب و جنوب شرق (شهید مدنی) موسسه فرهنگی دارالاکرام حضرت ابوالفضل العباس (ع) برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شعبه شهید مدنی، این مراسم روز شنبه، ۲۱ تیرماه همزمان با ۱۴ ماه مبارک رمضان و سالروز ولادت امام حسن (ع) (آغاز هفته کرامت) با حضور جمعی از افراد شاخص و مسئولین موسسه دارالاکرام برگزار شد.

مراسم با قرائت قرآن کریم و ذکر صلوات آغاز شد. سپس آقای دکتر آقامحمدی، موسس شعبه جنوب، سخنانی در خصوص سالروز ولادت امام حسن (ع)، کریم اهل بیت و هفته کرامت ایراد نمودند. در ادامه جناب آقای متقی، مدیر عامل موسسه دارالاکرام، تاریخچه موسسه، اقدامات انجام شده، اهداف موسسه را ذکر نموده و در خصوص نحوه جذب بانی و همکاری با موسسه نکاتی را بیان نمودند. بعد از توضیحات ارائه شده، جمعی از حضار به بیان نظرات و سوالات خود از مسئولین موسسه پرداختند. حسن ختام جلسه، آقای دکتر هادی با ذکر احادیث و جملاتی در حوزه نیکی و نیکوکاری، به مجلس حال و هوای دیگری بخشیدند.ورزشکار سابق تیم ملی فوتبال، افشین پیروانی به نمایندگی از جامعه ورزشکاران در این مراسم حضور داشتند. در پایان مراسم، جمعی از حاضرین آمادگی خود را جهت همکاری با موسسه به عنوان حامی و همیار اعلام نمودند.