20 سالگی دارالاکرام

موسسه‌ی خیریه و مردم‌نهاد دارالاکرام که با حفظ کرامت و فارغ از مذهب، نژاد، ملیت و قومیت، برای حمایت از آموزش کودکان و نوجوانانی که به دلیل شرایط نامناسب اقتصادی از ادامه تحصیل بازمی‌مانند و فاقد سرپرست موثرند، از سال 1380 آغاز به کار کرده است، بیستمین سالگرد  فعالیت خود را جشن می‌گیرد.

این موسسه‌ی غیردولتی با اتکا به فعالیت‌های داوطلبانه و با رعایت شفافیت کامل مالی در 15 استان و 95 شهر ایران بیش از 6هزار دانش‌آموز را از سراسر ایران بورسیه تحصیلی نموده است و بزرگانی چون دکتر محمدرضا شفیعی کدکنی، استاد مصطفی ملکیان و دکتر محمدعلی موحد از سفیران به مهربانی (سامانه آنلاین به مهربانی)  در این موسسه هستند.

به همین مناسبت جشن بیستمین سالگرد تاسیس دارالاکرام دوشنبه 29 آذرماه ساعت 18:00 تا 19:30 به صورت لایو از طریق اینستاگرام دارالاکرام و آپارات به مهربانی برگزار خواهد شد.

دارالاکرام که حمایت از آموزش را فرصتی برای شناسایی عمیق‌تر آسیب‌های زندگی دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان و تلاش در جهت رفع حداکثری این آسیب‌ها قرار داده است، این برنامه را با حضور فاطمه بوجاری، روانشناس بخش صدای مشاور موسسه به نمایندگی از تمام مددکاران و مشاوران، برگزار خواهد کرد.

 در مراسم بیستمین سالگرد تاسیس موسسه که با شعار «رویایی که 20 ساله شد» برگزار می‌شود، استاد هوشنگ مرادی کرمانی، نویسنده‌ی حوزه کودک و نوجوان و خالق قصه‌های مجید، درباره «آموزش فرهنگ همیاری» سخنرانی خواهند کرد و از دانش‌آموزان موفق این موسسه در حوزه‌ی تحصیل و مهارت‌آموزی تقدیر خواهد شد.

دکتر محمدرضا شفیعی کدکنی، استاد مصطفی ملکیان و استاد اکبر ثبوت در پیام‌هایی جداگانه بیستمین سالگرد تاسیس دارالاکرام را تبریک گفتند.

سخنران: استاد هوشنگ مرادی کرمانی؛ “خالق قصه‌های مجید”
موضوع سخنرانی: «آموزش فرهنگ همیاری»

دوشنبه ۲۹ آذر ساعت ۱۸ تا ۱۹:۳۰ از طریق اینستاگرام دارالاکرام و آپارات به مهربانی با ما باشید.


تلفن تماس:
☎️۰۲۱۵٨۶١۴ داخلی ١١٠


📽️پخش آنلاین از طریق آپارات به مهربانی و اینستاگرام دارالاکرام:

Instagram.com/darolekram.charity
aparat.com/bemehrbani/live

🏢 مکان :
خیابان خالد اسلامبولی، کوچه بیستم، پلاک ۶، طبقه دوم کافه خیر و خرد