کمپین کلاس درس "به مهربانی" در مجتمع تجاری مگامال تهران آغاز شد دومین کمپین کلاس درس “به مهربانی” در مجتمع تجاری مگامال تهران، به مدت یک ماه از ۲۶ شهریور الی ۲۵ مهر ۹۸ آغاز بکار کرد.

به گزارش روابط عمومی دارالاکرام، به همت بانیان و همیاران حوزه تحصیلی و با هدف معرفی اهداف و رویکرد سامانه آنلاین به مهربانی، از ابتدای سال ۹۸ پویش کلاس درس ” به مهربانی” در مکان های عمومی و فرهنگی دایر شود که استارت این کار در اردیبهشت ۹۸ و  مجتمع تجاری ارگ تهران در خیابان تجریش آغاز و برای دومین بار از تاریخ ۲۶ شهریور تا ۲۵ مهر در مگامال مستقر خواهد بود.

موسسه دارالاکرام، از گروه های مختلف مردم شامل هنرمندان، ورزشکاران، افراد برجسته و نخبه کشوری و همچنین حضور پرشور مردمی جهت بازدید و آشنایی نزدیک از فعالیت های دارالاکرام و سامانه آنلاین” به مهربانی” در این کمپین دعوت به عمل می آورد تا با حضور خود از کلاس شیشه ای و سامانه آنلاین به مهربانی بازدید به عمل آوردند.

کمپین کلاس درس “به مهربانی “، یادآور وضعیت دانش آموزانی است که از تحصیل بازمانده اند و این موقعیت برای ایجاد همدلی میان ما با آنان و هشداری است برای همه که فراموش نکنیم گاهی یک حرکت کوچک ما می تواند فردی را توانمند کند و خانواده ای را متحول سازد و جامعه ای را ارتقاء دهد.

این پویش مردمی با شعار #کلاس_شیشه ای و #به_ مهربانی، در مجتمع تجاری مگامال واقع تهران – بزرگراه شهید ستاری – شهرک اکباتان – فاز دو – میدان شهید صارمی، جنب مترو شهرک اکباتان و با شعار شادی برای همه کودکان آغاز بکار کرده است و به مدت یک ماه تا پایان ۲۵ مهر ۹۸، این کمپین با عنوان کلاس درس به مهربانی، همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب جهت حضور و بازدید گروه های مختلف مردمی برقرار می باشد.

لازم به ذکر است در طی برگزاری این کلاس مراسم  باشکوهی در روزهای پایان هفته، با حضور هنرمندان برجسته و تعدادی از ورزشکاران و حامیان و بانیان، برگزار می گردد.

جهت پیگیری اخبار و اطلاع از حضور افراد برجسته و هنری در این کمپین می توانید ما را در سایت موسسه دارالاکرام به آدرس www.Darolekram.com  و یا سایت به مهربانی به آدرس bemehrbani.com و حتی در شبکه های اجتماعی با کلید واژه #به_مهربانی دنبال نموده و کلیه رخدادها و روش های مختلف حمایت از کودکان بازمانده و یا در خطر ترک تحصیل را ملاحظه نمائید.

شایان ذکر است این کمپین در استان های مختلف از جمله ۱۵ استان که دارالاکرام در آن شعبه دارد به زودی برگزار خواهد شد.

 

موسسه خیریه دارالاکرام در حوزه حمایت از تحصیل کودکان مستعد بازمانده و یا در خطر ترک تحصیل و به منظور ارتقاء سطح فرهنگی_آموزشی و رشد همه جانبه آنها با داشتن ۱۵ شعبه از سال ۱۳۸۰ در کشور عزیزمان فعالیت می کند و تاکنون توانسته است به بیش از ۴۰۰۰ دانش آموز،  بورسیه تحصیلی با حمایت نیکوکاران و بانیان خدمات پنج گانه رفاهی، آموزشی، فرهنگی، مددکاری و درمانی ارائه نماید.

با توجه به گستردگی فعالیت های دارالاکرام در استان های مختلف و به منظور دسترسی به مناطق دور دست جهت شناسایی افراد مستعد و محروم از آموزش و جلب مشارکت های مردمی، با رعایت اصل کرامت و اخلاق و اخذ اعتماد و نشان دادن شفافیت مالی از فعالیت های مهرورزی برای مردم نیک اندیش، در سال ۱۳۹۶ سامانه آنلاین” به مهربانی” را در بستر اینترنت و شبکه های اجتماعی راه اندازی نمود تا در کوتاهترین زمان و کم کردن فاصله مکانی، سرعت پاسخگویی و ارائه خدمات خود را در کشور، گسترده تر نماید.