همایش درس با حضور حامیان و بانیان و استانی فارسی های مقیم تهران

همایش درس با رویکرد حمایت از شعب دارالاکرام در شهر تهران و دعوت از هم استانی های مقیم  برنامه ریزی شده بود در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۷   با استان فارسی های مقیم برگزار  شد .

به گزارش روابط عمومی،  این همایش در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۷ با همکاری شعبه شیراز و جهرم و ستاد مرکزی و همکاری دو موسسه به نام های سرای سالمندان شیراز و انجمن لگاره جهرم برگزار گردید.
کلیه اقدامات زیر بنایی همچون رزرو سالن، تبلیغات و طراحی، پشتیبانی صوتی و تصویری، دعوت از گروه موسیقی، اطلاع رسانی به مخاطبین چه از طریق تلگرام، پیامک و تماس تلفنی از طریق ستاد تهران و همکاری شعب جهرم و شیراز انجام شد.

همایش از ساعت ۱۷:۳۰ آغاز و تا ساعت ۲۰ ادامه داشت که در این برنامه سخنران ها به ترتیب آقای دکتر سید محمد مهدی جعفری، دکتر مصطفی معین، هنرمند فرهیخته کشور آقای سالار عقیلی، مدیرعامل سرای سالمندان شیراز و آقای دکتر میراحمدی زاده بودند. گروه موسیقی راز نو نیز به اجرای برنامه پرداختند ، پخش تیزرهای مناسب اهداف موسسه و معرفی نرم افزار به مهربانی از دیگر برنامه ها بود و در انتها نیز از تعدادی از دانش آموزان و دانشجویان برتر استان فارس تقدیر و تشکر گردید .

از مدعوین همایش درس می توان به تعدادی از بانیان موسسه، حامیان، اعضای هیئت مدیره و امنا ، تعدادی از فارسی های مقیم تهران و نماینده مجلس شهر جهرم، مدیر آموزش و پرورش شهر جهرم و تعدادی از فرهیختگان و مسئولین استان فارس نام برد که مجموعا بیش از  ۴۵۰ نفر در این همایش شرکت نمودند.
در حاشیه همایش از مهمانان و مدعوین با سوغات و تنقلات و نوشیدنی های استان فارس پذیرایی گردد و در کنار سالن پذیرای نمایشگاهی از آثار و کارهای هنری و مهارتی دانش آموزان بورسیه به همراه لوح های تقدیرهای اخذ شده برپا شده بود.
همچنین آثار برجسته هنری استان فارس و شهر شیراز به نمایش گذاشته شد که حال و هوای آنجا را خصوصا با سبک پذیرایی، آن منطقه را یاد آور میشد و بازاچه ای از اقلام و خوراکی های شهر جهرم نیز برگزار شد که با استقبال خوب مدعوین همراه بود.

این برنامه با همکاری نزدیک دو شعبه شیراز و جهرم با ستاد دارالاکرام انجام پذیرفت و جالب آنکه از مجموعه خارج از دارالاکرام نیز دو نهاد مدنی دیگر در کنار ما قرار داشتند که تجربه بدیع و خوبی بود. که امیدواریم این همدلی ها و همراهی ها به صورت منسجم ترو منظم تر در آینده نیز ادامه یابد.

 

همایش درس با حضور حامیان و بانیان و استانی فارسی های مقیم تهران

همایش درس موسسه دارالاکرام

گروه موسیقی راز نو در همایش دارالاکرام

بازارچه همایش

نمایشگاه آثار هنرمندان شیراز در همایش دارالاکرام

همایش درس و موسسه دارالاکرام

سالار عقیلی و همایش دارالاکرام

سالار عقیلی و همایش دارالاکرام

سالاری عقیلی و همایش دارالاکرام

سخنرانی نماینده سرای سالمندان شیراز

سخنرانی دکتر میراحمدی زاده

همایش درس و سخنرانی دکتر میراحمدی زاده

تقدیر از دارالاکرام

تقدیر از دانش آموزان برتر