در پویش « تامین لوازم التحریر به مهربانی» لوازم‌التحریر 3000 دانش آموز به ارزش 150 هزار تومان  در قالب  تامین منابع مالی و جمع آوری بسته های لوازم التحریر توسط خیرین تأمین و در مناطق کم برخوردار و تحت پوشش دارالاکرام توزیع  شد.

به گزارش روابط عمومی، موسسه خیریه دارالاکرام مطابق با سال های گذشته و در آستانه  بازگشایی مدارس، با هدف کمک به ادامه تحصیل دانش آموزان مستعد و فاقد سرپرست موثر، اقدام به تهیه و اهدای لوازم التحریر به کلّیه دانشجویان و دانش آموزان تحت پوشش خود  نمود تا این عزیزان بدور ازهرگونه دغدغه، سر کلاس مدرسه و دانشگاه حاضر شوند.

این پویش که از روزهای ابتدایی مرداد ماه 98 و با هدف تامین منابع برای بیش از 3000 دانش آموز بورسیه در 15 نقطه تحت پوشش کشور آغاز شده بود. هزینه ابتدایی یک بسته لوازم التحریر به ازای هر دانش آموز که شامل  کیف مدرسه، جامدادی، انواع دفتر، خودکار، مداد و … و در برخی نقاط نیز البسه مدرسه نیز به همراه داشت، به طور متوسط مبلغ 150000 تومان برای هر نفر تخمین شده بود، که با یاری خیرین گرامی و مردم نیکوکار و همچنین سازمانهایی با مسئولیت های اجتماعی در استان های مختلف، کلیه این هزینه ها در قالب “پک های به مهربانی” تامین و تا 20 مهر در اختیار دانش آموزان و دانشجویان کم برخوردار گذاشته شد تا آنها سال تحصیلی جدید را با کمترین دغدغه آغاز نمایند و در ماه مهربانی و عشق، ماهی که کودکان و نوجوانان دوباره قلم به دست می گیرند تا الفبای زیبای آموزش را با مایه مهرورزی آموزگارشان در هم آمیخته و جملات زیبای دلشان را روی برگهای سفید دفترشان بنویسند. دفترهایی که به رنگ دلهای پاکشان می باشد.

در این راستا موسسه دارالاکرام بر خود می بالد که در کنار انسان های مهربانی توانسته امکان آرامش را برای تعدادی از مشتاقان تحصیل فراهم آورد و بر خود می داند تا از کلیه خیرین و بانیان مهربان که در این پویش شرکت نمودند کمال تشکر و قدر دانی را نماید.

مهرتان، همیشه جاری

مهر 1398