در این جلسه که با حضور24دانش آموزبرگزارشد

 ابتدا مدیرشعبه سرکار خانم تدین توضیحاتی در مورد موسسه دارالاکرام ارائه کردند و در ادامه  در مورد نحوه گرفتن بورسیه دانش آموزان و قوانین موسسه و کلاسها و حضور مستمر آنها با مادران و دانش آموزان و نحوه تعاملات سازنده  بین دو طرف را به حضار در مراسم تشریح نمودند. در پایان قرارداد اعطای بورسیه امضا شد.

موسسه دارالاکرام برای حفظ کرامت دانش آموزان و خانواده ها بعد از شناسایی و تصویب خواهی،  با آنها قرار داد بورسیه برای ادامه فعالیت و همکاری امضا می کند.

به گزارش روابط عمومی، هر دانش آموز که عضو دارالاکرام می شود طی مرام نامه اخلاقی موسسه با آنها قرار داد شرافت منعقد می شود تا ضمن بهره مندی از خدمات 5 گانه موسسه از جمله مددکاری، درمانی، آموزشی ، فرهنگی و مالی به صورت مستمر، به دارالاکرام متعهد می  گردد تا جهت ادامه تحصیل و همکاری خانواده  تعامل لازم را داشته باشد.دارالاکرام نیز جهت ترغیب و بررسی رشد دانش آموزان به صورت سالانه شرایط  آنها را نسبت به روزهای ابتدای پذیرش و دوره های قبلمقایسه نموده و در صورت پیشرفت، همکاری خانواده با موسسه و علاقه دانش آموز به ادامه تحصیل قرار داد بورسیه برای سال جدید تمدید می گردد.

خانه » بلاگ » قرارداد اعطای بورسیه دانش آموزان جدید

ابلاغیه ها اخبار اخبار ستاد اخبار شعب اخبار شعبه آذرشهر اخبار شعبه آستارا اخبار شعبه البرز اخبار شعبه ایلام اخبار شعبه بوشهر اخبار شعبه تهران اخبار شعبه جهرم اخبار شعبه جیرفت اخبار شعبه خمین اخبار شعبه زاهدان اخبار شعبه شوش اخبار شعبه شیراز اخبار شعبه قم اخبار شعبه مشهد اخبار شعبه نجف آباد جایزه سالانه روز کودک خیر و خرد سفیران دارالاکرام طرح آبا، آشتی با آموزش فراخوان ها متفرقه مصاحبه ها مناسبتی پادکست رادیو هسته سخت