فراخوان تهیه لوازم التحریر برای بیش از 3000 دانش آموز مستعد

موسسه خیریه دارالاکرام در نظر دارد همچون سال های گذشته  برای دانش آموزان تحت پوشش و با آغاز سال تحصیلی جدید پک های  لوازم التحریر تهیه نماید.

موسسه خیریه دارالاکرام با داشتن بیش از ۳۰۰۰ دانش آموز تحت پوشش و طبق روال هر سال و به منظور تأمین کمک هزینه تحصیلی ابتدای سال فرزندان تحت پوشش، با همراهی شما کمپینی را در جهت حمایت از این عزیزان اجرا خواهد نمود و عواید حاصل، در قالب کمک هزینه خرید و یا بسته‌های لوازم التحریر به دست آن‌ها می‌رسد.

بدین منظور با توجه به چهار مقطع تحصیلی فرزندان دارالاکرام، میانگین هزینه هر بسته لوازم التحریر ۱۵۰۰۰۰۰ ریال برآورد شده است.

مهرورزان عزیز با حمایت هر سال شما مهر را با مهربانی پیوند می زنیم و لبخند را به این عزیزان هدیه می‌دهیم. امید آنکه همواره بتوانیم امید بخش و یاری‌رسان این عزیزان باشیم.

زمان این کمپین محدود است و تا مهرماه ادامه دارد. پس از تأمین هزینه و اجرای پروژه‌ها، گزارش هر یک از آن‌ها منتشر خواهد شد. همچنین شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند در قالب مسئولیت اجتماعی خود (CSR)‌ در این کمپین با مهربانه همراهی کنند. تحصیل و آگاهی، قدرت تفکر و انتخاب را پیش روی ما قرار می‌دهد. با کمک به این کودکان، نه تنها آینده بهتری برای آن‌ها می‌سازیم، بلکه شرایط جامعه خودمان را نیز بهبود می‌بخشیم.

————————————————————————-

 

میزان همراهی شما در این مسیر حداقل با پرداخت ۱۰هزار تومان، ما را در حمایت از تحصیل مصمم‌تر خواهد کرد.

روشهای پرداخت:

💳 شماره کارت: ۵۰۸۴-۱۴۶۷-۲۹۱۰-۵۰۲۲
بانک پاسارگاد بنام موسسه دارالاکرام

📱پرداخت آسان، با کد: #۱۳۵۴۲*۷۸۰*

🌎 پرداخت آنلاین از طریق کلیک :

شماره تماس: ۸۸۷۰۷۴۵۶(۰۲۱)