افتخار آفرینی دانش آموز بورسیه دارالاکرام در مسابقات ورزشی کینگ بوکسینگ

نرگس دانش آموز ممتاز و بورسیه دارالاکرام، در مسابقات کشوری رشته کیک بوکسینگ در رده نوجوانان و انتخابی تیم ملی،  بر بام قهرمانی ایستاد.

به گزارش روابط عمومی، در مسابقات کشوری کیک بوکسینگ و انتخابی تیم ملی یکی از دانش آموزان بورسیه دارالاکرام در شهر ایلام که جز قهرمانان این استان می باشد با تلاش و همت ستودنی خود توانست به مقام اول مسابقات در رده نوجوانان بایستد و برای خود و خانواده ارزش آفرینی کند.

شایان ذکر است موسسه دارالاکرام در کنار بورسیه تحصیلی و ارائه خدمات معیشتی، آموزشی، فرهنگی، مددکاری، در زمینه نخپه پروری و شناسایی استعدادهای برتر در بین داشن آموزان تحت پوشش تلاش می کند که از این نمونه  نرگس دانش آموز کلاس هشتم می باشد که به دلیل بیماری پدر دو سال از ورزش حرفه ای عقب مانده بود و به دلیل وضعیت مالی توانایی شرکت در کلاس ها و مسابقات ورزشی را نداشت که پس از شناسایی ایشان توسط موسسه دارالاکرام به کمک مشاوران و همیاران برجسته در شهر ایلام، بعد از مدت زمان دوری از میادین ورزشی، دوباره ورزش را ادامه و  پس از کسب مقام های استانی در مسابقات کشوری مقام اول را کسب نمودند و به مسابقات آسیایی راه پیدا کند.

موسسه دارالاکرام این افتخار آفرینی را به این ورزشکار با اخلاق و با روحیه و همچنین خانواده بزرگ موسسه تبریک عرض می کند و برای ایشان در مسابقات آتی آرزوی موفقیت و پیروزی می نماید.

 

افتخار آفرینی دانش آموز بورسیه دارالاکرام در مسابقات ورزشی کینگ بوکسینگ