اعلام همکاری مجمع خیرین سلامت کشور با موسسه دارالاکرام در حوزه سلامت

پیروهماهنگی های انجام شده توسط واحد درمان شعبه تهران،  جمعی از مسئولین وزارت بهداشت و درمان و دبیر کل مجمع خیرین سلامت جناب آقای دکتر شهریاری از ستاد دارالاکرام، بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی، با توجه به ارائه خدمات پنچ گانه موسسه دارالاکرام به دانش آموزان بورسیه و توجه به سلامت خانواده ها در کلیه شعب موسسه، مدیریت محترم شعبه تهران سرکار خانم قدوسی به همراه جناب آقای دکتر مرعشی عضو هیئت امنا دارالاکرام، با همکاری مشاور معاون درمان وزارت بهداشت جناب آقای مهندس محمودی  پایه آشنایی افراد و خیرین حوزه درمان و سلامت را آماده نمودند .

لذا در این راستا روز سه شنبه ۱۸ تیر ۹۸ دبیر کل مجمع خیرین سلامت جناب آقای دکترحسینعلی شهریاری، از نزدیک از دارالاکرام بازدید به عمل آوردند  و همچنین با مدیریت عامل موسسه  دارالاکرام جناب آقای دکتر میراحمدی زاده و جمعی از مسئولین  در دفتر ستاد مذاکراتی را داشتند.

در ابتدای جلسه مدیر عامل دارالاکرام گزارشی از اهداف و فعالیت های موسسه  را ارائه نمودند و در ادامه بیان داشتند سلامت دانش آموزان که تعداد آنها هم اکنون بیش از ۳۰۰۰ نفر در سراسر کشور می باشند در کنار حمایت از تحصیل و آموزش آنها و حمایت از خانواده هایشان از اولویت های کاری دارالاکرام می باشد و در ادامه بیان داشتند با توجه به گستردگی حوزه سلامت نیاز به همکاری همه جانبه سایر نهاد های مسئول و موسسات هم راستا در حوزه  های بهداشت و درمان می باشیم.

جناب آقای دکتر شهریاری، نیز ضمن تشکر از فعالیتهای انجام شده توسط موسسه دارالاکرام  خاطر نشان شد “سلامتی حق طبیعی همه مردم علی الخصوص کودکان است که امیدوارم با معرفی و شناساندن موسسه خیریه دارالاکرام در کشور، شاهد مشارکت و همکاری بیشتر خیرین در این موسسه باشیم.

همچنین بیان داشتند در آینده نزدیک کلیه شعب و دانش آموزان تحت پوشش به همراه خانواده هایشان با هماهنگی های دو جانبه از خدمات رایگان گروهی از پزشکان داوطلب و نیکوکار در تمای استان های هدف موسسه دارالاکرام، بهره مند خواهند شد.

لازم به ذکر است ایشان علاوه بر دبیری مجمع خیرین سلامت کشور، نماینده استان سیستان و زاهدان در مجلس شورای اسلامی می باشد که بیان داشتند از شعبه دارالاکرام در ماه آتی در شهر زاهدان از نزدیک بازدید خواهند کرد و فعالیت ها شعبه را در حوزه سلامت بررسی می کنند.

اعلام همکاری مجمع خیرین سلامت کشور با موسسه دارالاکرام در حوزه سلامت